Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Credit card charge failed.
nl: Creditcard-betaling mislukt.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
nl: Kaart gewijzigd, code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Version @version
nl: Versie @version
