Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Credit card charge failed.
sk: Platba cez kreditnú kartu zlyhala.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
sk: Platba bola z karty stiahnutá, kód operácie: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
sk: Platba kreditnou kartou bola úspešná.

en: Test mode
sk: Testovací režim
