Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Changed
eu: Aldatuta
