Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Changed
gl: Cambiado
