Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Created
hr: Stvoreno
