Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Node type
id: Jenis node

en: Created
id: Dibuat

en: Changed
id: Berubah
