Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
