Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Middle content
nl: Inhoud midden

en: Header name
nl: Kopnaam

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
