Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Changed
sv: Ändrad

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
