Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел
