Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
