Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Created
es: Creado

en: Node
es: Nodo

en: Node Type
es: Tipo de nodo

en: Changed
es: Modificado
