Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Changed
fi: Muuttunut
