Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: Node
hi: नोड

en: Changed
hi: बदल गया
