Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Node type
jv: Tipe node

en: Created
jv: Digawé
