Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Changed
he: השתנה
