Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Changed
pl: Zmieniono
