Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Node type
fa: نوع گره

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Changed
fa: تغییر یافته
