Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Node type
ro: Tip nod

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Changed
ro: Schimbat
