Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë
