UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Group
et: Grupp

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: Icons
et: Ikoonid

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Filter
et: Filtreeri

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Select
et: Vali

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Previous page
et: Eelmine leht
