UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Group
ja: グループ

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Icon
ja: アイコン

en: Icons
ja: アイコン

en: Keywords
ja: キーワード

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Filter
ja: フィルター

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: General
ja: 全般

en: Manual
ja: 手動

en: Next page
ja: 次ページ

en: Select
ja: 選択

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Alternative text
ja: 代替テキスト

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Previous page
ja: 前ページ
