UI Icons (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: General
th: ทั่วไป

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า
