UI Icons (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Submit
bg: Запис

en: Group
bg: Група

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Filter
bg: Филтър

en: General
bg: Общи

en: Select
bg: Избери
