UI Icons (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
