UI Icons (1.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
