UI Icons (1.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Submit
sv: Skicka

en: Group
sv: Grupp

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Icon
sv: Ikon

en: Add
sv: Lägg till

en: Icons
sv: Ikoner

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Filter
sv: Filtrera

en: General
sv: Allmän

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Select
sv: Välj

en: About
sv: Om

en: Icon only
sv: Enbart ikon

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder for link text
sv: Platshållare för länktext

en: If none are selected, all will be allowed.
sv: Om ingen väljs kommer alla att tillåtas.

en: Open an SVG XML file and get the icons.
sv: Öppna en SVG XML-fil och hämta ikonerna.

en: Path or URL
sv: Sökväg eller URL
