UI Icons (1.0.1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Submit
az: Təqdim

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: Keywords
az: Açar söz

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: General
az: Əsas

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Select
az: Seçin

en: Grid
az: Cədvəl

en: About
az: Haqqında

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Placeholder for URL
az: URL üçün yertutan

en: Placeholder for link text
az: Link mətni üçün yertutan

en: If none are selected, all will be allowed.
az: Heç biri seçilməsə, hamısına icazə veriləcək.
