UI Icons (1.0.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: Icon
ht: Ikon

en: Filter
ht: Filtre
