UI Icons (1.0.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Submit
kk: Жіберу

en: List
kk: Көрсету

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: General
kk: Басты
