UI Icons (1.0.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Group
mg: Vondrona

en: List
mg: Lisitra

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana
