UI Icons (1.0.1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Submit
ro: Trimite

en: Group
ro: Grup

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Add
ro: Adaugă

en: Icons
ro: Iconițe

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Filter
ro: Filtru

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Select
ro: Alege

en: Grid
ro: Grilă

en: About
ro: Despre

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: Placeholder for link text
ro: Înlocuitor pentru textul legăturii
