UI Icons (1.0.1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Group
vi: Nhóm

en: List
vi: Danh sách

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Link
vi: Liên kết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Add
vi: Thêm

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Filter
vi: Lọc

en: General
vi: Tổng quát

en: Select
vi: Chọn

en: Grid
vi: Lưới

en: About
vi: Giới thiệu

en: Icon only
vi: Chỉ trình bày icon

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Previous page
vi: Trang trước
