UI Icons (1.1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Group
ur: گروپ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Icon
ur: آئیکن

en: Add
ur: شامل کریں

en: Filter
ur: فلٹر
