UI Icons (1.1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Submit
hr: Pošalji

en: Group
hr: Grupa

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Icon
hr: Ikona

en: Add
hr: Dodaj

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Filter
hr: Pročisti

en: General
hr: Općenito

en: Grid
hr: Mreža

en: About
hr: Opis
