UI Icons (1.1.0-beta6) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Submit
af: Stuur

en: Group
af: Groep

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Filter
af: Filtreer
