UI Icons (1.1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Submit
ar: إرسال

en: Group
ar: المجموعة

en: List
ar: لائحة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: Add
ar: إضافة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Filter
ar: انتقاء

en: General
ar: عام

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Select
ar: إختيار

en: Grid
ar: شبكة

en: About
ar: حول

en: Autocomplete
ar: الإكمال التلقائي
