UI Icons (1.1.0-beta6) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Group
fil: Grupo

en: List
fil: Listahan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Filter
fil: Salain
