UI Icons (1.1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Submit
ast: Unviar

en: Group
ast: Grupu

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Filter
ast: Filtru

en: General
ast: Xeneral
