UI Icons (1.1.0) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Group
hi: समूह

en: List
hi: सूची

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Link
hi: कड़ी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Add
hi: जोड़ें

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Filter
hi: फिल्टर

en: General
hi: सामान्य

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Grid
hi: ढांचा

en: About
hi: के बारे में

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण
