UI Icons (1.1.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Submit
is: Vista

en: Group
is: Hópur

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd

en: Add
is: Bæta við

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Filter
is: Sía

en: General
is: Almennt

en: Next page
is: Næsta síða

en: Grid
is: Grind

en: About
is: Um

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Field types
is: Tegundir svæða
