UI Icons (1.1.0) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Submit
ms: Serah

en: Group
ms: Kumpulan

en: List
ms: Senarai

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Link
ms: Pautan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Icon
ms: Ikon

en: Add
ms: Tambah

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: Filter
ms: Tapis

en: General
ms: Umum

en: About
ms: Perihal
