UI Icons (1.1.0) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Group
ps: ګروپ

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Filter
ps: چاڼ

en: General
ps: ټوليز

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Select
ps: غوره

en: Grid
ps: ځاليز

en: About
ps: په اړه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه
