UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.11) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana

en: Source
mg: Loharano
