UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.11) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Source
ne: स्रोत

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Boolean
ne: सही वा गलत
