UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.14) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: String
br: Chadenn arouezennoù
