UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.14) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar
