UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.14) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Required
de: Zwingend

en: Refresh
de: Aktualisiere
