UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.14) - en to ms translation catalogue (44 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Edit
ms: Sunting

en: Number
ms: Nombor

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Required
ms: Diperlukan

en: Parent
ms: Induk

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Update
ms: Kemas kini

en: View
ms: Pandangan

en: Path
ms: Laluan

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Region
ms: Kawasan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: From
ms: Daripada

en: Field name
ms: Nama medan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Other
ms: Lain-lain

en: String
ms: Rentetan

en: Empty
ms: Kosong

en: Context
ms: Konteks

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: - All -
ms: - Semua -

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title

en: Weight for row @number
ms: Pemberat untuk baris @number

en: Label display for @title
ms: Paparan label untuk @title

en: Parents for @title
ms: Induk-induk untuk @title
