UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.4) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: - All -
ht: - Tout -
